Duyuru

Collapse
No announcement yet.

pedal katkısı

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

İnceleme pedal katkısı

arkadaşlar ben prosesör alcaktım ama pedal alayım dedim şimdi preosesörde çok ses yelpazesi var ama pedalda tek.peki bu pedalın üzerindeki dügmeler ses tuşları ne işe yarıyor.sesi inceltip kalınlaştırmaya falanmı.yani anfi üzerinde olmayıpda bana katkısı olacak nedir pedaldaki ton.(anfi ibanez tbx 30 r)

Bu ne tarz bir pedal alacağına bağlı.Dist alırsan üzerindeki düğmeler tonunu değiştirecektir sadece.

Yorum

Arkadaşım boşver pedalı filan almışsın işte amfini hayvan gibi distortionu var biraz dip gürültüsü yapar ama işini fazlasıyla görür git bi footswitch al cok sert distört istiyorsan **** sustainer al tamamdır işte

Yorum

pedal derken her pedalın ayrı ayar tuşları var. reverb , wah , distortion , overdrive sana katkısı eğer distortion alırsan yine aldığın pedala bakar sert pedal alırsan daha sert distortion elde edersin amfi distortion ile sert ritim çok zor ama pedalla yola gelir.
        sorduğun şey çok çeşitli bunlar hakında hiç bilgin yoksa prosesör alman daha mantıklı tonlar ve ayarlar hakkında bilgin olur.

Yorum

ya benim tbx30r var ben death domm heavy power metal yapıyorum ama bu mp3 deki tonları istiyorumhiç degilse bi %80 -70 olsun bu yüzden metal muff u düşünüyorum asıl soru bu pedalla yapma istedigim tüm şarkıları mp3 yakın alırmıyım ton olarak...

Yorum

bi pedalla sadece istedigin tonu elde edemezsin. gitarina ve equalizer ayarlarina da bagli. metal muff in genis kapsamli equalizeri var. isini görebilir ama o gruplar o tonlari yakalamak icin ugrasiyorlar tek pedalla birebir olabilecegini sanmiyorum www.guitargeek.com da istedigin grubun gitaristinin setupini bulabilirsin belki yardimci olur

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
            X